Září 2011

Novinky k 3.září 2011

3. září 2011 v 13:52 | Čip |  Novinky ze světa mích mazlíčků
Moc se omlouvám, že jsem tady nebyla, ale znáte to. Bylo to běhání kvůli škole na poslední chvíli a poslední dny prázdnin byli docela slunečné a tak jsem si je chtěla užít. Jsem tady zase s novinkama a přísahám, že už budu psát taky něco jiného než jen novinky.

Mám doma nové zvířátko. Je to malá myška. Přivezla jsem si jí z Budějovic od chovatelů. Moje kamarádka má také jednu, jeli jsme tam společně (byli jsme s rodičema na živitelce a po živitelce jsme se tam stavili). Můj je kluk a jmenuje se Ricky. Pokud máte někdo stejně pojmenované zvířátko, tak se moc omlouvám, ale mě se toto jméno zrovna pro toho mého myšáka líbí a sedí to k němu. Kamarádka má holku, teď zrovna nevím jak jí říká.. No, čeká mladé s mím Rickym :D. Nemá někdo zájem o myš? Když nebudou zájemci, tak je sežere agama Lerrynka :D :D.
Když už jsem se zmínila o Lerry- strašně moc vyrostla!!Teď zase a opět sedí na svém oblíbeném kmeni a pozoruje cvčky, kteří rychle běhají dole pod ní.
Koťata už sami papají z mističky. Jsou to šikulkové. Štrůdl zrovna teď leží na mé posteli a dřímá, je to spíš lenoch. Šnitlík zrovna teď někde běhá, je opak Štrůdla :D. Ale společně si rozumějí a pořád si spolu hrají.
Šmudlíček (dvouletý kocour) nenávidí Štrůdla, vždycky, když jsou si ti dva na blízku tak surově vrčí a Štrůdl vždycky utíká co nejdál od něho. Štrůdlův útěk je hodně zajímavý, protože táhne své obrovské bříško po zemi.
Jo a zítra dostanou odčervení od veterináře.
Jo a mimochodem, galerie na blog.cz mi blázní, steží jsem sem nahrála tu fotku Rickyho. Fotky mích zvířátek můžete shlédnout taky na mím DA- chippia.deviantart.com..